VİZE İZMİR
info@vizeizmir.com
+90 232 425 4940
Vize İzmir
Ana Sayfa
Vize İzmir
Hakkımızda
Vize İzmir
Vize Formları
Vize İzmir
Gerekli Evraklar
Vize İzmir
Vize Ülkeleri
Vize İzmir
Seyahat Sigortası
Vize İzmir
İletişim

  Almanya Vizesi
Vize İzmir

  Amerika Vizesi
Vize İzmir

  Avustralya Vizesi
Vize İzmir

  Avusturya Vizesi
Vize İzmir

  Belçika Vizesi
Vize İzmir

  Bulgaristan Vizesi
Vize İzmir

  Danimarka Vizesi
Vize İzmir

  Fransa Vizesi
Vize İzmir

  Hollanda Vizesi
Vize İzmir

  İrlanda Vizesi
Vize İzmir

  İspanya Vizesi
Vize İzmir

Hakkımızda
 

Fiziksel konumumuz itibariyle, başta Schengen vizeleri randevu merkezleri VFS Global ve İdata olmak üzere İzmir'de faaliyet gösteren çok sayıda konsolosluğa ve vize başvuru merkezine yakın bir adreste bulunmaktayız ve bu konsoloslulardan vize almak için başvuru yapmak isteyen Türk vatandaşları ile Türkiye'de ikamet tezkeresi sahibi yabancı uyruklu kişilere vize danışmanlık ve yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

ABD konsolosluğu, Kanada konsolosluğu, Almanya konsolosluğu, Avusturya konsolosluğu, Avustralya konsolosluğu, İngiltere konsolosluğu, İtalya konsolosluğu, Fransa konsolosluğu, Hollanda konsolosluğu, Romanya konsolosluğu ve Yunanistan konsolosluğu gibi, Türk vatandaşlarından vize isteyen konsoloslukların prosedürlerini gayet iyi biliyoruz ve işlerinizi göründüğünden çok daha kısa ve kolay hale getirebiliriz.

İşimiz, konsoloslukların “tek ölçü şapka her kafaya uyar mantığıyla” hazırlamış oldukları başvuru formlarını ve vize için gerekli evrak listelerini sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ve imkanlarınıza uyacak şekilde yorumlayarak vize müracaatınızın başarılı neticelenmesi için dosyanızı doğru bir şekilde hazırlamaktır.

Her ülkenin kendi göçmenlik kanunlarına / yabancılar hukukuna göre yorumlanmış ve uygulamaya koyulmuş vize başvuru kuralları vardır. Konsolosluk görevlilerinin vize başvuru sahiplerinden "vize için gerekli evraklar" adı altında talep ettikleri belgeler ile o kişilerin vize verilmeye uygun olup olmadıkları tespit edilir. Dolayısıyla, vize başvuru sahiplerinin "vize için gerekli evraklar nelerdir" sorusundan ziyade kendilerine esas sormalari gereken "Bu gerekli evraklar listesinde sıralanan belgelerin içeriği ne olmalıdır," sorusudur.

İşte bu da, her vize başvuru sahibinin seyahat amacına göre farklılık göstereceğinden, uzman bir vize danışmanı yardımıyla vize başvuru dosyanızın hazırlanması, hedefinize en kısa ve emin yoldan ulaşmanızı ve arzu ettiğiniz vizeyi almanızı sağlayacaktır.

Bir çok seyahat acentesi çalışanı ya da üç beş yüz kelimelik yabancı dil bilen, arzuhalci misali sözde vize danışmanları size kolaylıkla vize alabileceklerini vaat edebilir. Yetkin ve ehil olmayan bu kişi ve firmalardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Onlara ödeyeceğiniz para, sadece boşa gitmekle kalmayacak, vize başvuru formunuz ya da hatalı hazırlanan, yanlış tercüme edilen, eksik sunulan evraklarınız otomatikman ret cevabı almanıza sebep olacak ve dolayısıyla bu durumu düzeltmek için tekrar bir sürü para harcayıp yeni bir başvuru yapmak zorunda kalacaksınız.

Siz iyisi mi, ne bu bilgisi eksik insanlara kanıp paranızı heba edin ne de boşa zaman kaybedin. Bize gelin, durumunuzu konsolosluk yetkililerinin gözünde ve kıstaslarında değerlendirelim ve profesyonel ekibimiz vizenizi en kolay şekilde almanızı sağlasın.

Elinizdeki evraklar ve mevcut şartlarınızla vize başvurusu yaptığınız takdirde alacağınız olası neticeyi ve sebeplerini size açıklayalım. Eğer şartlarınız konsolosluğun öngördüğü icaplara uymuyorsa, boşuna para ve zaman kaybetmeden sizi yönlendirelim ki bu icapları yerine getirin ve ardından “evet” cevabını alma ihtimalinizi daha yüksek hale getirecek, büromuzca profesyonel bir şekilde hazırlanmış dosya ile, kendinizden emin ve güven içinde konsolosluğa başvurunuzu yapın.

İngiltere Vizesi
Vize İzmir

 

İsrail Vizesi
Vize İzmir

 

İsveç Vizesi
Vize İzmir

 

İsviçre Vizesi
Vize İzmir

 

İtalya Vizesi
Vize İzmir

 

Kanada Vizesi
Vize İzmir

 

Malta Vizesi
Vize İzmir

 

Meksika Vizesi
Vize İzmir

 

Norveç Vizesi
Vize İzmir

 

Polonya Vizesi
Vize İzmir

 

Yunanistan Vizesi
Vize İzmir

 

 

 

    VİZE İZMİR
info@vizeizmir.com
+90 232 425 4940