VİZE İZMİR
info@vizeizmir.com
+90 232 425 4940
Vize İzmir
Ana Sayfa
Vize İzmir
Hakkımızda
Vize İzmir
Vize Formları
Vize İzmir
Gerekli Evraklar
Vize İzmir
Vize Ülkeleri
Vize İzmir
Seyahat Sigortası
Vize İzmir
İletişim

  Almanya Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Amerika Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Avustralya Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Avusturya Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Belçika Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Bulgaristan Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Danimarka Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Fransa Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  Hollanda Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  İrlanda Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

  İspanya Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

Gerekli Evraklar

Denver Ltd. - ®Konsolos Tercüme ile vize başvurunuzda profesyonel danışmanlık hizmeti.

Denver Ltd. - ®Konsolos Tercüme, vize başvurularınızı İzmir’de güvenle hazırlatabileceğiniz, on-line ve off-line vize formlarınızı doldurtabileceğiniz, tercüme ve danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir firmadır. Bir çok ülkenin göçmenlik ve yabancılar hukuku mahkemeleri nezdinde hukuki tecrübe sahibi profesyonellerden oluşan ekibi ile konsolosluklar nezdinde vize ile ilgili her türlü sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahip ekibimizle vize işlemlerinizi kolayca halledebiliriz.

Yurt dışına seyahat için yapacağınız vize başvurularıyla ilgili bilgiler bu web sitesinde mevcuttur. Turist vizesi özellikle uzmanı olduğumuz bir kategoridir. Öğrenci vizesi ve ticari amaçlarla için alınan iş vizesi de yoğun olarak hazırladığımız vize kategorilerdir. vize için gerekli evraklar ve vize işlemleri ile ilgili detayları aşağıda sizler için listeledik. Eğer bu işlemleri nasıl yapacağınızı öğrenmek için günlerce boşa vakit harcamak istemiyor ya da tekerleği yeniden icat etmek istemiyorsanız, size firmamızın vize danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

Dilerseniz bizi +90 232 425 4940 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da e-posta ile talebinizi ileterek bilgi alabilirsiniz. Vize danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için çoğu zaman ofisimize gelmenize bile gerek kalmamaktadır. Çoğu ülke vizesi için gerekli evrakları ve diğer detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bu evrakları bize kargo ile de ulaştırabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda mümkün olan en profesyonel vize danışmanlık hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Vize başvuruları, ilgili konsolosluklarca yetkilendirilmiş, Ankara, istanbul ve İzmir'de mevcut VFS Global, Teleperformance, TLS Contact ve iData ofislerinden ya da bizzat ilgili ülke konsolosluklarının vize bölümlerine yapılabilir. Ofisimiz, VFS Global ve İdata vize başvuru merkezlerine 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup İngiltere vize başvuru merkezi ofisimizle aynı binada ve kattadır. Ayrıca bir çok konsolosluğa da yakın mesafededir.

Sizi ülkenize bağlayan durumları gözden geçirdiğinizde, konsolosluk bünyesinde hizmet vermekte olan vize görevlisi, başvuru dosyanızı incelerken ülkenizi terk etme niyetinizin olmadığına ve geri dönmek için güçlü bağlarınızın mevcut bulunduğuna ikna olur muydu sorusuna dayanaklı bir cevap verebiliyorsanız, vize alma şansınız yüksek demektir. Eğer bir işiniz, sorumlu olduğunuz bir aileniz, kendi eviniz ya da kiraladığınız bir ev/daire veya seyahatinizin bitiminde ülkenize dönmenizi gerektirecek başka yükümlülükleriniz ve taahhütleriniz varsa, vize başvurusu yaptığınızda büyük ihtimalle “evet” cevabı alırsınız. Her kişinin durumu farklı olduğundan ve vize başvurunuz hakkında olumlu ya da olumsuz karar vermek tamamen konsolosluk vize görevlisinin inisiyatifinde olduğundan, “garantili vize danışmanlık hizmeti veriyoruz” demek sadece profesyonel olmayan firmaların söylemidir. Davayı kazanma garantisi veren bir avukat ne kadar inandırıcı ve güvenilir olabilirse, "garantili vize alınır" diyen bir acente ya da vize danışmanı veya göçmenlik avukatı da o kadar dürüst olabilir.

Acaba evraklarım eksik mi, başvurum reddedilir mi, beni uğraştırırlar mı şeklindeki endişelerinize son veriyoruz. Vize başvuru işi artık sizi korkutmasın. Profesyonel ekibimiz, konsolosluklardaki işlerinizi en kolay şekilde halletmenizi sağlar. İşimiz sadece form doldurmak değil, yapacağınız başvurunun başarılı sonuçlanması ve harcadığınız paranın boşa gitmemesi için yanınızda adım adım yürümek ve ihtiyacınız olan danışmanlığı sağlamaktır.


Vize için Gerekli Evraklar – Genel Liste
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi:
  • Mezun durumda iseniz geçici çıkış belgesi veya diploma fotokopisi, öğrenci iseniz son bir kaç hafta içinde alınmış öğrenci belgesi. Eğitiminize ara vererek yurtdışına çıkıyorsanız, okuldan izinli veya kaydınızı dondurabileceğinize dair yazı almalısınız. Ayrıca güncel transkript de başvurunuzun içeriğine göre faydalı olabilir.
  • Eğitim Sertifika ve Belgeleri:
  • Daha önce dil kursuna gittiyseniz devam sertifikası veya okuldan alınmış hangi sürelerle hangi kura gittiğinize dair devam yazısı, varsa aldığınız veya almakta olduğunuz sertifika programları, meslek eğitim programları vb belgeler.
  • (Evli iseniz) Aile Belgeleri: Evlilik Cüzdanı, eşinizin ve çocuklarınızın kimlik fotokopileri veya nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Mali Durum Belgeleri: Aşağıda açıklanan belgelerle, tamamen kendi imkanlarınızla ülkede kalacakk düzeyde maddi olanaklara sahip olduğunuzu ispatlamalısınız. Bankada en az 3 ay süreyle hareket gören nakit birikiminiz olmalıdır. Birikimleriniz tamamen size veya ailenize ait olmalıdır. Göstereceğiniz paranın kaynağı çok önemlidir.
  • Öğrenciyseniz veya bir işte çalışmıyorsanız: Ailenizin tüm ev ve arsa tapu fotokopileri Ailenize veya size ait olan tüm banka hesap cüzdanları aslı veya son 6 aylık hareketi gösteren hesap ekstreleri Bankadan alınan son hesap bakiyesini belirten resmi yazı (Varsa) Otomobil ruhsat fotokopileri Kredi kartı ekstreleri (Aileniz maaşlı çalışıyorsa) Çalıştıkları işyerinden kaç yıldır çalıştıklarını ve şu anki görevini açıklayan resmi yazı, son 3 aylık maaş bordroları, (SSK'lı iseler) SSK işe giriş bildirgesi (Aileniz serbest çalışıyorsa) Vergi levhası fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, Oda Sicil Kağıdı (Varsa) Repo, Borsa, Tahvil hesaplarıyla ilgili hesap hareketleri ve son bakiyeleri gösteren resmi yazıların orijinalleri (Evli iseniz) Eşinize ait (varsa) maaş bordrosu, (varsa) ruhsat-tapu fotokopileri.
  • Kendi işinizi yapıyorsanız veya bir yerde çalışıyorsanız: Ailenize ve size ait olan tüm ev ve arsa tapu fotokopileri Ailenize veya size ait olan tüm banka hesap cüzdanları aslı veya son 6 aylık hareketi gösteren hesap ekstreleri Bankadan alınan son hesap bakiyesini belirten resmi yazı (Varsa) Otomobil ruhsat fotokopileri Kredi kartı ekstreleri (Maaşlı olarak çalışıyorsanız) Çalıştığınız işyerinden kaç yıldır çalıştığınızı ve şu anki görevinizi açıklayan resmi yazı, eğitiminiz süresince izinli olduğunuza dair yazı, bu yazıyı imzalayan kişinin imza sirküsü, son 3 aylık maaş bordrolarınız, (SSK'lı iseniz) SSK işe giriş bildirgesi (Serbest çalışıyorsanız) İşyerinizin vergi levhası fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, Oda Sicil Kağıdı, imza sirküleriniz, (varsa) Şirket hesabınızla ilgili bankadan alınmış son bakiye durumunu belirten resmi yazı ve son 6 aylık hareketi gösteren hesap ekstresi (Evli iseniz) Eşinize ait (varsa) maaş bordrosu, (varsa) ruhsat-tapu fotokopileri (Varsa) Repo, Borsa, Tahvil hesaplarıyla ilgili hesap hareketleriniz ve son bakiyeleri gösteren resmi yazıların orijinalleri.

İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

 

İsrail Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

İsveç Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

İsviçre Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

İtalya Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

Kanada Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

Malta Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

Meksika Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

Norveç Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

Polonya Vizesi
Gerekli Evraklar

MS-WORD / PDF

 

Yunanistan Vizesi Gerekli Evraklar
MS-WORD / PDF

 

 

 

    VİZE İZMİR
info@vizeizmir.com
+90 232 425 4940